Využijte naši speciální Vánoční akci – Slevu na jednodenní herecký workshop Divadla Stay Si. Akci můžete využít jako Vánoční dárek pro sebe nebo pro své blízké.

„Být či nebýt?“
 … klasická otázka, která snad každému napoví, oč právě v tomto zážitku běží. Pokud máte vášeň pro divadelní herectví a rádi byste se o něm dozvěděli více, pak je tento jednodenní divadelní workshop šitý na míru přímo vám. Herecký workshop Divadla Stay Si je zaměřené na rozvoj mluveného a pohybového projevu ale také na improvizaci. 
Workshop se zaměřuje na procvičování hereckých technik a bude vás jím provázet herec Tommy Adlof. Můžete se těšit na učitele, který disponuje již 16 letými hereckými zkušenostmi.
 Roky studia na umělecké škole a především mnohaletá praxe z dalších divadelních spolků i od filmu, to jsou zkušenosti, které vám předá. 
Tak už na nic nečekejte a přijďte si vyzkoušet jaké je to stát na prknech, která znamenají svět.

Jak workshop probíhá?
Nejdříve proběhne představení divadla a úvodní slovo herce Tomáše Adlofa. Poté bude následovat krátký úvod o herectví jako takovém, kde se probírají dějiny herectví a herecké odnože a techniky. 
V další fázi se přechází na jednotlivá cvičení v tomto pořadí: Dýchací cvičení, Řečnické cvičení, Pohybové cvičení. Při těchto cvičení probíhají také krátké 5 minutové pauzy. Čas bude také na oběd – cca 40 minut. 
Následují divadelní cvičení, která jsou zaměřena především na improvizaci. 
Poté přichází zkouška krátkého divadelního představení. Během jednoho týdne vám budou zaslány fotografie a video z celého kurzu. Při závěru kurzu ještě obdržíte oficiální certifikát spolu se vstupenkou na oficiální zkoušku Divadla Stay Si.

Co workshop obsahuje?
7 hodinový divadelní workshop obsahující divadelní představení a cvičení potřebná pro zvládnutí hereckého umění – dýchací, řečnické, pohybové, improvizační, divadelní. 
Certifikát Divadla Stay Si
Fotografie a video z kurzu
Podklady pro cvičení na doma
Exkluzivní vstupenka na oficiální zkoušku Divadla Stay Si

Workshopy probíhají vždy o víkendu.
CENA SE SLEVOU JE 1299 KČ