HERECKÝ WORKSHOP DIVADLA STAY SI, PŘI KTERÉM SI VYZKOUŠÍTE BÝT HERCEM

Máš rád srandu? Rád jsi ten, co umí rozesmát kolektiv? Chceš si vyzkoušet jaké je to být herec? Nebo prostě jen chceš vyzkoušet něco nového ve svém životě?

Jestli jsi si odpověděl/a alespoň na jednu otázku, vyzkoušej workshop Divadla Stay Si. Poznáš na vlastní kůži, jaký je to pocit chodit po „prknech, které znamenají svět“.

Naše workshopy probíhají pouze o víkendech. Přestaň být jen divákem. Pouhým workshopem to ovšem nekončí. Dostaneš k nim také exkluzivní vstupenkou na oficiální zkoušku Divadla Stay Si. Také obdržíš materiály ze všech cvičení, podle kterých můžeš rozvíjet svého hereckého ducha následně i sám.

Z workshopu si odneseš krásnou vzpomínku ve formě videa, které Ti bude zasláno na online úložiště.

Na co se můžeš těšit na našich hereckých workshopech:

Kromě kopce zábavy Tě naučíme vše, co by v základu měl herec ovládat.

Nejdříve si povíme nějaké informace o divadle jako takovém, ale to především, aby ses dozvěděl nějakou zajímavost.

První cvičení Tě naučí především jak správně dýchat. Ne každý je zpěvák, to ovšem neznamená, že nemůžeš mít hlas jako zvon. Poznáš, jak velký je rozdíl, když mluvíš tzv. přes bránici. Uvidíš, jak je někdy důležité si zakřičet. Budeme postupně cvičit tvůj hlas, kterým následně ohromíš nejen své přátele.

V dalším cvičení poznáš krásu ladné chůze a pohybu lidského těla. Každý herec by měl již chůzí vyjadřovat svou sebejistotu, což se dá naučit. Řeč těla jde ruku v ruce nejen s herectvím, ale i s běžným životem, sám poznáš, jak mohou jednotlivé detaily vypovídat o osobách, se kterými dnes a denně přicházíš do styku.

Třetím, velmi důležitým cvičením, je cvičení improvizace. Ne každý ihned ví, co tento pojem znamená. Co Ti improvizace dá? Improvizaci upotřebíš dnes a denně. Pohotově reagovat na jakoukoliv situaci je mistrovská technika, kterou musí mít herec v malíčku. Uvidíš, že i člověk, který nikdy nehrál, má v sobě alespoň malý dar improvizace a my Ti ho pomůžeme rozvinout.

Často se říká nejdřív práce, pak zábava. U nás práci nenajdeš, najdeš zde pouze zábavu. Vyzkoušíme si různé herecké hry, během kterých se budeš za břicho propadat, protože humor je kořením života. V neposlední řadě Tě bude čekat vlastní krátké vystoupení. Konečně se dozvíš, co to znamená pohybovat se na prknech, která znamenají svět.

Cena jednodenního workshopu je 1 899 Kč

Cena pro studenty je 1 199 Kč!

Nejbližší termín jednodenního workshopu:

1. října 2022

Přihláška na herecký workshop