Scénář: Dagmar Čechová, režie: Stasy Stetsiy

Robin Tomeček (hrál Ladislav Černohorský)

Robin je frajírek, který dává na odiv své peníze, vysmívá se ostatním, je sarkastický a ironicýj. S Michalem tvoří dvojici, která na gymplu šikanovala submisivního Ivana a uvidíme to i na srazu. Postupem času a díky sklenkám vypitého alkoholu se dozvídáme, že všechno je zcela jinak.


Břetislav Moucha (hrál Jan Mátl)

Je obětí svého povolání – u všech hned hledá spíše chyby a o své neomylnosti nepochybuje. Je značně pedantní a povýšený. Ale nikdo není bez viny a to on rozhodně není. A právě třídní sraz jeho slabiny dosti nečekaně odhalí v celé nahotě. Nemiluje totiž jen chemii a poučování ostatních… Chcete-li vědět co, dostavte se na Třídní sraz také. Břéťa se na něm poučí i o tom, že pravidla slušného chování platí i pro něho.


Ivan Bajtek (hrál Martin Tauš)

Ivan byl na škole šikanovaný a tato věc je u něj hluboce zakořeněna. Bohužel se tomu nevyhne ani na školním srazu, ale díky své manželce už je přeci jen ostřílenější a zvyklejší na takový přístup. Občas přivádí k šílenství své spolužáky svými reakcemi.


Lucie Odstrčilová (hrála Kristýna Kučerová)

Myslí si, že je víc, než ostatní a celkově soudí lidí hlavně podle toho, jak vypadají než podle toho, jací skutečně jsou – to jí vlastně ani nezajímá. S ničím se moc nepáře a vždycky myslí hlavně na to, aby to bylo k jejímu dobru. Není příliš chytrá, ale co potřebuje, to si spočítat umí a většinou toho i docílí díky její sebestřednosti a nadřazenosti vůči ostatním. Na druhou stranu, je v její přítomnosti většinou o zábavu postaráno. Ráda se směje a předvádí.


Miriam Brabencová (hrála Marcela Bendová)

Žena, která sama vychovala syna homosexuála a na jeho přání uspořádala sraz, aby ho mohla seznámit s jeho biologickým otcem. Je trošku naivní, tak očekává, že si všichni nakonec padnou kolem krku. Bude dost překvapena, možná i zklamána a podvedena, ale její naivní představa se jí nakonec vyplní i když trošku jinak, než si původně myslela.


Karel Bláha/ Vlastimil Krása (hrál Adam Straka)

Je tajemnou postavou, jejíž záměry nejsou ihned jasné. Na sraze jej nikdo nepoznává a hned je bombardován otázkami ze všech směrů. Jeho podezřívavé pohledy a neustálé zapisování poznámek také o něčem svědčí. Ví něco, co ostatní netuší? Jaký je jeho záměr? Opravdu odhalí, co se tenkrát na škole dělo?


Michal Zedník (hrál Patrik Šuník)

Svoju kariéru vybudoval na základe svojej manuálnej zručnosti a šikovnosti. V škole nikdy moc nijak nevynikal, a už na gymplu začal holdovať alkoholu. Začal chodiť so spolužiačkou Zuzanou, ktorú si na koniec aj vzal za ženu a majú spolu 2 deti. Má vlastní stavebnú firmu vďaka ktorej si nežiju vôbec zle. Michal má rád pivo, futbal a sex. Zaújma ho všetko, čo sa kde šustne a so Zuzanou radi klebetia. Michal zraz moc nerieši, no za to jeho žena asi až príliš.


Petra Nová (hrála Jana Kazychanová)

Žije pro své krásné tři děti, na které je velmi hrdá. Kromě nich jí v životě nezůstalo téměř nic. Přesto se odhodlá přijít na třídní sraz, mezi své spolužáky, u kterých nebyla moc oblíbená. I přes velké posilnění alkoholem, prozradí ostatním informace, které posunou děj docela jiným směrem.


Zuzana Kolářová (hrála Stasy Stetsiy)