Scénář: Tomáš Adlof, režie: Vilém Říha

Jerry (hrál Tomáš Adlof)

Jsem nebojácný, mnoha lety ostřílený a zkušený lovec lidí. Jsem rázný, svědomitý a moje práce se mi líbí. Moje nejlepší kamarádka je Jodey, u které si občas dám rád jednu či mnoho skleniček. Zároveň si také v lokále u Jodey pěstuju síň slávy – své úlovky. Jsem spíše pesimistický realista, takže ode mě neuslyšíte žádné medové řečičky o tom, že bude lépe. Můj život je plný smrti, peněz, alkoholu a cynického posmívání se životu.


Tim (hrál Jiří Bureš)

Jsem Tim. V dětství jsem to neměl jednoduchý, ale musel jsem se s tím nějak poprat. Život ke mně nebyl vždycky úplně vřelej. Když jsem dospěl, vzal jsem všechno do vlastních rukou a začal „podnikat“ po svým. Přitom jsem potkal tu nejlepší holku na světě. Berrie. Ona je moje všechno, jedinej člověk, kterýmu bych se nebál svěřit vlastní osud. Jsem zvědavej, kam nás společná cesta životem dovede. Každopádně, nikdy už nehodlám bejt zase chudej.


Jodey (hrála Petra Kolínská)

Jsem ženská od rány, taková holt hospodská na divokým západě musí být. Po svém otci jsem zdědila hospodu a po smrti manžela jsem na ty moje štamgasty sama, ale i tak je se mnou zábava, a navíc umím vařit dobré pivo! Nejlíp se mi povídá s Jerrym, je často někde pryč, ale když se vrátí, má co vyprávět. Tak holt trčím v tomhle zapadákově, ale aspoň si občas poslechnu nějaké zážitky ze světa od lidí, co sem po cestě zabloudí. Občas k nám zavítají i muzikanti, to je pak plná hospoda lidí, zpěv, tanec a taky dobrý výdělek – takové dny mám ráda. Nejvíc mě dokáže naštvat, když mi nějaký pitomec něco v baru rozbije, to se pak neznám, svůj pajzl bráním jak tělem, tak zbraní!


Berrie (hrála Stasy Stetsiy)

Miluji pivo, adrenalin a Tima. Spolu tvoříme dokonalý pár, kryjeme si záda a vím, že by mě nenechal na holičkách. Život je pěkná sračka, tak si to musíme pořádně užít, aby byla sranda. Myslím si, že jsme dokonalý pár a lepší nikde není a kdo tvrdí něco jiného, tak ať mi to přijde říct pěkně do ksichtu! Ten pocit, když se nám to povede, utíkáme a máme velký prachy v kapse a víme, že nebudeme nikdy jako ty sráči kovbojský, co smrdí na jednom místě celý zasraný život, to je ten důvod, proč stojí za to žít! Je jedno co bude zítra! Hlavně že dnes je to perfektní!