Stasy Stetsiy
vedoucí divadla, režisérka, herečka
Mám ráda umění ve všech jeho podobách. Baví mě zkoušet různé role, vžívat se do jiných postav a překonávat své vnitřní hranice. Hraju v divadle, filmech, občas v nějaké reklamě. Mimo jiné se věnuji malování a také cvičení. Na divadle se mi líbí to, že každé představení je trochu jiné a není to jako ve filmu, že se to točí, dokud to není povedené. Má to své kouzlo, které si užívám jak v zákulisí, když režíruju hru, tak na scéně, když ve hře hraju.Jiří Bureš
ambasador, režisér, scénárista, herec
Dobrej. Jsem Jiří a miluju divadlo. Užívám si, že se tam mohu stát prakticky kýmkoliv, být spontánní a vychutnávat si volnost, kterou divadlo nabízí. Někdy jsem kovboj, jindy zase nadržený italský šlechtic, nebo třeba bohatý majitel autoservisu, či profesor historie. Živím se jako osobní trenér, takže jsem krásný a svalnatý. Taky občas zajdu na ryby, na lov, nebo na vodnici. Jo a při tom všem nejsem narcistní, a to se dneska jen tak nevidí.  PS: Nejsem vůbec agresivní. Nechápu, že si to někdo vůbec myslí.


Tomáš Adlof
ambasador, scénárista, herec
Herec, spisovatel, umělec, filantrop či kulturně založený člověk, to všechno se o mně dá říct. Vždy mě to táhlo k divadlu a ke všemu, co s ním souvisí. Dá se říct, že si nepamatují na období, kdy bych nehrál pro ostatní. Už jako malý jsem rád bavil širokou společnost. Myslím si, že pro každého herce není nejdůležitější umět hrát, nejdůležitější je si to hraní jako takové užívat. Vnímat tu energii, když vystupujete, když vidíte napjaté diváky, kteří se baví.
Ten úžas a jedinečnost momentu na scéně, to je ta pravá odměna pro herce. Můj herecký vzor byl vždy Jan Werich. To především z toho důvodu, že jeho humor byl vždy humorem smysluplným a především, to byl humor moudrý. Divadlo pro mne vždy bylo a bude jedna velká a podstatná část mého života, a to především proto, že mě nejvíce těší, když mohu bavit lidi.


Zdeněk Havrdlík
ambasador, herec
Jsem veselý a přátelský člověk, který se rád směje. Mám rád cestování, divadlo, film, bramborové knedlíky plněné uzeným masem a dobrý rum. Ve znamení mám Váhy, které mi přinesly klidnou, mírumilovnou a asi i někdy nerozhodnou povahu, při které se snažím hledat kompromis…občas mě však napadne něco hodně bláznivého, kdy například zabalím pár věcí do batohu, odletím na druhou stranu planety a vrátím se po pár letech. Do divadla se chodím schovat před realitou, není totiž nic lepšího, než se občas vtělit do jiné osoby a odletět na jinou planetu. Životní motto, které mě vždy navede na správnou cestu bych vyjádřil větou: Dej mi jeden důvod, proč mám být jako ostatní a já ti jich dám tisíc, proč takový nejsem.


Zuzana Baranová
ambasadorka, herečka
Som Zuza a prišla som do Prahy z Košíc doštudovať a našla som si prácu v IT. Zistila som ale, že mi niečo chýba, miesto, kde sa môžem prejaviť. Presne to som našla v divadle Stay Si, divadlo ma nabíja energiou. Mimo práce a divadla veľmi rada cestujem, do prírody aj do miest, pozerám dokumenty a hľadám dobre jedlo po Prahe.


Markéta Damková
ambasadorka, herečka
Divadlo je umění tvořené lidmi o lidech pro lidi, aspoň tak nám to říkali ve škole. Na divadle jsem vždycky milovala jeho bezprostřednost, fakt, že jde o živé umění odehrávající se v konkrétním momentu, který může narušit spousta nepředvídatelných okolností. Bez ohledu na to, jak moc si něco natrénujete, vás stejně může něco překvapit a každé představení je originál. A to mě na tom baví nejvíc. Hraní je pro mě způsob, jak se odreagovat a aspoň na chvilku se stát někým úplně jiným. A pokud u toho třeba ještě někoho pobavím, je to příjemný bonus. Krom toho ráda utíkám taky do knižních světů a miluju cestování, takže když mě nepotkáte na jevišti, nejspíš někde v koutě něco čtu, nebo vybavená mapou a foťákem poznávám cizí kraje.


Vladimír Stropkovský
ambasador, herec
Nazdáárek, som Vlado z Košíc a do Prahy som prišiel za prácou. To čo ma priviedlo k divadlu, nebola dávna túžba z detstva, ale čistá zvedavosť. Vždy ma výkony hercov fascinovali a bol som zvedavý, či som toho schopný. Od mala športujem, ale skúsiť niečo diametrálne iné bolo presne to, čo som v živote potreboval. Divadlo Stay Si mi umožňuje byť kýmkoľvek a čímkoľvek bez zábran. Fantázii sa medze nekladú, každý sa môže realizovať svojim vlastným, jedinečným spôsobom, a to je na divadle tak oslobodzujúce a vzrušujúce zároveň. Divadlo pre mňa predstavuje zdroj energie, inšpirácie a skvelej nálady, nakoľko byť súčasťou takéhoto celku nemôže byť lepšie.


Jakub Blažek
herec
Zubní technik svým oborem poněkud deformován. Slovní spojení rozdávat úsměvy je u mě poněkud méně obrazné. Fanda veškeré kolejové dopravy, umění a jídla, hlavně toho sladkého. Divadlo pro mě vždy mělo zvláštní význam, ale z pohledu diváka už ho znám poměrně dobře,
a tak přišel čas na to, abych si sám vyzkoušel, jaké to je být na chvíli někým jiným.