HERECKÝ WORKSHOP DIVADLA STAY SI, PŘI KTERÉM SI VYZKOUŠÍTE BÝT HERCEM

Máš rád srandu? Rád jsi ten, co umí rozesmát kolektiv? Chceš si vyzkoušet jaké je to být herec? Nebo prostě jen chceš vyzkoušet něco nového ve svém životě?

Jestli jsi si odpověděl/a alespoň na jednu otázku, vyzkoušej workshop Divadla Stay Si. Poznáš na vlastní kůži jaký je to pocit chodit po „prknech, které znamenají svět“.

Naše workshopy probíhají pouze o víkendech. Přestaňte být jen divákem. Pouhým workshopem to ovšem nekončí. Dostanete k ním také exkluzivní vstupenkou na oficiální zkoušku Divadla Stay Si. Také obdržíte materiály ze všech cvičení, podle kterých můžete rozvíjet svého hereckého ducha následně i sami.

Z workshopu si odnesete krásnou vzpomínku ve formě videa, které Vám bude zasláno na online úložiště.

Na co se můžeš těšit na našich hereckých workshopech:

Kromě kopce zábavy tě naučíme vše, co by v základu měl herec ovládat.

Nejdříve si povíme nějaké informace o divadle jako takovém, ale to především, aby ses dozvěděl nějakou zajímavost.

První cvičení tě naučí především to jak správně dýchat. Ne každý je zpěvák, to ovšem neznamená, že nemůžeš mít hlas jako zvon. Poznáš jak velký je rozdíl, když mluvíš tzv. přes bránici. Uvidíš, jak je někdy důležité si zakřičet. Budeme postupně cvičit tvůj hlas, kterým následně ohromíš nejen své přátele.

V dalším cvičení poznáš krásu ladné chůze a pohybu lidského těla. Každý herec by měl již chůzí vyjadřovat svou sebejistotu, což se dá naučit. Řeč těla jde ruku v ruce nejen s herectvím, ale i s běžným životem, sám poznáš, jak mohou jednotlivé detaily vypovídat o osobách, se kterými dnes a denně přicházíš do styku.

Třetím, velmi důležitým cvičením, je cvičení improvizace. Ne každý ihned ví, co tento pojem znamená. Co ti improvizace dá? Improvizaci upotřebíš dnes a denně. Pohotově reagovat na jakoukoliv situaci je mistrovská technika, kterou musí mít herec v malíčku. Uvidíš, že i člověk, který nikdy nehrál má v sobě alespoň malý dar improvizace a my ti ho pomůžeme rozvinout.

Často se říká nejdřív práce, pak zábava. U nás práci nenajdeš, najdeš zde pouze zábavu. Z toho důvodu si vyzkoušíme různé herecké hry, během kterých se budeš za břicho propadat, protože humor je kořením života. V neposlední řadě tě bude čekat vlastní krátké vystoupení. Konečně se dozvíš, co to znamená pohybovat se na prknech, která znamenají svět.

Cena workshopu je 1899 kč

Improvizační workshop

Improvizace. To je slovo, které zná prostě každý. Jenže co se za tímto slovem ve skutečnosti všechno skrývá? Kde všude vlastně můžeme improvizovat, a pomůže nám improvizace v běžném životě? Jestliže chceš znát odpovědi na tyto otázky, anebo se chceš dozvědět něco o improvizaci jako takové, neváhej navštívit náš improvizační workshop!

Je skutečně na co se těšit. Kromě toho, že zažiješ takový zážitek, že o něm budeš ještě hodně dlouho vyprávět, získáš perfektní zkušenosti. Dotkni se hereckého umění a zjistíš, že improvizace je přínosná za jakékoliv situace. Bude tě čekat celkem pět hodin pořádné zábavy. U nás se nemusíš bát nudné teorie. U nás učíme praxi.

Cena workshopu je 1499 kč

Přihláška na improvizační workshop