Scénář: Tomáš Adlof, režie: Stasy Stetsiy

Sylan di Pad (hrál Martin Jelínek, Jiří Bureš)


Jsem Sylan di Pad a miluji ženy. Mám bratra, ale čím dál více věřím, že je adoptovaný. Dorazil jsem do Florencie s bratrem koupit pozemky, chtěl bych také založit podnik. S bratrem jsme potkali dvě slečny, z toho jedna je fakt kus, tu musím mít! Ovšem, získám ji jako každou, kterou chci! Je to jisté!


Scénárista (hrál Martin Melicher)

Jsem scénárista a píšu takový příběh, je to z prostředí Itálie! Vstupuji do děje a promlouvám se svými postavami, zatím si moc nevím rady. Jednou se ale moje hra zfilmuje a já si budu moc koupit cokoli na světě! Jo a rozhodně si nemyslete, že když jsem umělec, tak hodně piju. To jsou jenom fámy.


Luciano di Pad (hrál Zdeněk Havrdlík, Matúš Sabol)


Jmenuji se Luciano di Pad. Pocházím z Assisi a jsem umělec, konkrétně básník. Celý svět vnímám jako jednu velkou báseň plnou poezie, ve které vždy vítězí láska a cit pro umění! Jsou však dvě věci, ze kterých mám tak trochu strach… Ženy a polévky.


Valentina Kotza (hrála Veronika Mejzlíková, Veronika Rezková)


Jmenuji se Valentina Kotza a toužím po velké lásce. Té opravdové, kdy muž jenom neslibuje, ale miluje vás celým svým srdcem, chce si vás vzít a mít s vámi kupu dětí! Jsem přesvědčena, že takovou lásku myslí upřímně jen starší muži. Proto mě také velmi přitahují, což mnohdy nechápe mé okolí a obzvláště moje sestra. Občas si dělám srandu a schválně ji provokuji dooost podrobnými detaily! Ale ve skutečnosti, mě ještě žádný muž nepolíbil… I když třeba takový Rodrigo, můj Rodrigo! No vždycky, když jsem ho uviděla TAK… No, jak říkám, ještě mě žádný muž nepolíbil! Ach, jak to musí být asi krásné!!??


Sluha Tommaso (hrál Pavel Reh, Tomáš Adlof)


Mým snem je, že se stanu ššššlechticem a koupím si vilu, namísto toho, jsem chudý sluha, který se o tyto bohaté lidi ssstarrrá. Místní mě často nemají rádi, říká se o mně, že se snažím všechny oooooobrat jen jak to jde, údajně rád donáším, lžu a šířím pommmluvy, ale to vůbec nnnnení pravda! I když jsem chudý a kokokoktám, ze všech si dělám srrrrandu, dokonce mi říkají, že jsem ppapapadlej na hlavu, ale já se mám stejně rád! Váš sluha – Tommaso.


Lisa Kotza (hrála Anna Trhlínová, Adéla Vaníčková)


Jsem Lisa Kotza a jsem první průkopnicí feminismu v Itálii. Štve mě, že jsou muži ve všem upřednostňováni, a přitom jsou to ženy, na kterých stojí život! Jsem tu, abych to změnila. Jinak mám ráda společenské akce, především karneval! Jo, teď vlastně jeden karneval se sestrou chystáme, tak se máte na co těšit.