Scénář: Tomáš Adlof, režie: Stasy Stetsiy

Karel (hrál Tomáš Adlof, Zdeněk Havrdlík)

Jsem účetní Karel, typický český chlápek, který má rád domácí klídek a pohodu, u který samozřejmě nesmí chybět pivko. Žiju s manželkou Simčou, která mě dokáže často vytočit, ale přes všechny ty hádky, jsme tady jeden pro druhého a máme se rádi. Něco, co jde v životě mimo mě, je umění a kultura, ale zkuste se mě zeptat na otázky kolem hokeje! Vím všechno! … To mi připomnělo, že jsem si včera vsadil a musím jít zkontrolovat tiket!


Pavel (hrál Pavel Vaňura, Jiří Bureš)

Jmenuji se Pavel a mám autoservis. Podnik mi skvěle šlape a na práci a peníze se nemůžu stěžovat. Za hodně v tomhle vděčím tátovi, kterej mi pomohl se vypracovat tam, kde jsem dnes. Jak jsem úspěšný v pracovním životě, tak na rovině osobních vztahů mi to moc nejde. Mám přítelkyni, kterou mám sice rád, ale vůbec si nerozumíme. Vlastně mi jde dost na nervy a nejspíš to už nepůjde dál. Věřím, že jednoho dne najdu taky spřízněnou duši, ale do té doby si ještě trošku užiju života. Krom práce mám taky spoustu koníčku.
Cvičím, dělám tai chi, hodně čtu a miluju cestování.


Pavla/ Simča (hrála Jana Novosadová, Petra Kolínská)

Jsem učitelka na základní škole a občas mám pocit, že musím učit a vychovávat svého manžela Karla – pořád po něm uklízím, něco mu připomínám a on si mě ani nevšimne a v hlavě má jen ten svůj hokej! Ale za to si skvěle rozumíme v jiných věcech – víme, jaký je život z našich platů, a proto si umíme dělat radost z maličkostí. I když „Martičce“ a „Pájíkovi“ závidíme jejich luxusní život, tak si z toho děláme spíš srandu. Nemyslete si, že jsme na sebe s Karlem zbyli – možná to tak občas nevypadá, ale přes všechny naše hádky se milujeme


Marta (hrála Eva Srncová, Stasy Stetsiy)

Ahojky! Já jsem Martička! Mám se úžasně! Pracuji jako trenérka ve fitku, mám úžasného pejska Rexe a taky mého ňuňu přítele Pajíska. Miluju cestování, pořád někde jsem a taky miluji svůj život! Myslím si, že člověk by měl jít za svými sny. Co ale je taky hodně důležité, tak je mít zdravý životní styl, žádné maso nebo nějaký éčka, všechno musí být kvalitní a bio, šetřit na sobě opravdu není dobrý. No a co ještě říct, milujeme se s Pájiskem a máme skvělý život, který by si přál každý!