Scénář: Tomáš Adlof, režie: Stasy Stetsiy

Jack Black (hrál Jakub Rajtr)

jack

Měl bych… měl bych tenhle podnik vážně hezky rychle postavit na nohy, aby si máma odpočinula. A ty bráchovy směšný choutky ohledně vedení konečně zkrotit. Aby si nevyskakoval! To já jsem teď tady nejvyšší! To já jsem teď tady přece Don! Jsem zákon a pořádek! Jsem sval a pěst! Jsem noční můra a konec černej a hořkej jako káva… Měl bych… Jsem… Ale Good Lord…! Ach ta Mary…!


Mary Dude (hrála Tereza Nidetzká)

mary

Miluji jazz, puntikaté šaty, dobrou kávu a vymazlené koláče. Od malička jsem tíhla k herectví. Hrála jsem u nás v malém městečku, ale ve velkém jsem ještě na jevišti nestála…ach…být tak hollywoodskou hvězdou jako slavná Marylin Monroe, hrát a zpívat pro lidi, ó, to bych tolik ráda. Chci udělat všechno pro to, abych byla o krok blíže mému životnímu snu. Jak ale prorazit? V současné době jsem nezadána a hledám lásku… Přeji si, aby byl milý, roztomilý a něžný… srdcař, hlavně, aby mě měl rád…


Tony Black (hrál Vilém Říha)

tony

Jsem Tony Black. Jo, ten Tony Black, a jestli se mi hned neklidíš z cesty, uklidím si tě sám. Jestli chceš ještě alespoň chvíli dejchat, jistě víš, kde mají nejlepší kafe a koláč ve městě. Tak mazej a koukej tučným dýškem podpořit můj… ehm, náš rodinný podnik. A dělej!


Jessica Moroe (hrála Sara Jyde Nielsen)

jessica

Ano, vím, co si myslíte… podívali jste si na fotku a řekli jste, že to nemůže být pravda. Ale jsem to já, opravdu, Jessica Moroe – nejslavnější a nejtalentovanější herečka v Hollywoodu. Ale nemám zas až tak dokonalej život, protože lidi, co jsou kolem mě, si moji přítomnost vůbec nezaslouží. Jsem na ně prostě až moc dobrá!


Ruprt Sow (hrál Filip Žalud)

ruprt

Jsem taková spolehlivá a pomocná ruka tady v tomhle „skvělém“podniku… nebo si to alespoň všichni myslí, že jsem a ani Jessica neví, co jsem doopravdy zač i když toho ona ví o mně možná nejvíc. Vše mám naplánované a vím že já budu ten, kdo se bude smát naposled a jak se říká „kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp“.


Amanda Hoe (hrála Petra Kolínská)

amanda

Hollywood je jen pro silné a akční lidi, jako jsem já! Zastupovala jsem už mnoho celebrit (a taky toho o nich dost vím), ale teď se věnuji hlavně Jessice, i když je to s ní fakt těžké, s ní pořád nic nestíhám, ona má na všechno spoustu času… Beze mě by to tak daleko rozhodně nedotáhla. Ale taková Mary je fakt kus. Teda kus herečky, samozřejmě. Tu bych zastupovala celkem ráda.