Scénář Jan Konečný, režie Stasy Stetsiy

František Flanderka (hrál Pavel Vaňura)

Vážení dámy a Vážení pánové, ijmenuji se František Flanderka a prodávám věštecké potřeby. U mne seženete prvotřídní zboží všecho druchu! Že potřebujete novou věšteckou kúli? Mám! Potřebujete zázračné siderické kyvadélko? Mám! Sú nejlepší obchodník s nejlepším zbožím, na jaký jinde nenarazíte! Nevěříte? Přijďte se podívat a třeba budu mít to, co zrovna sháníte za tu nejlepší cenu!


MVDr. Milan Dvořák, DrSc. (hrál Vilém Říha)

Jsem klinicky akurátní veterinář, který má rád ve věcech jasno. Domnívám se, že se prakticky nemohu mýlit ve svém úsudku, ani v lidech okolo sebe. Je to tím, že mi vedle špičkových znalostí v oboru zbývá jen málo prostoru na soukromý život, budování mezilidských vztahů a pilování společenské zdatnosti. Jako dítě z „dobré rodiny“ také žiji v přesvědčení, že hlavní je v životě dobře vydělávat a pomocí peněz se dá vyřešit všechno ostatní. Ve svých 35 letech se zdráhám zcela osamostatnit a definitivně se odstěhovat od rodičů.


Madam Zuzu (hrála Jana Novosadová)

Lidé mě znají díky věšteckým schopnostem, které často využívám. Pokud se chcete dozvědět více o svém osudu a budoucnosti, přijďte a já se zeptám hvězd. A ty mi vždy poradí, protože hvězdy nelžou!! Nejdříve si dám ale něco na uklidnění s mojí kamarádkou Květou. V žádném případě mě ale nerušte! Protože, jestli mě naserete… Teda naštvete…


Jitka Mitnerová (hrála Sara Jyde Nielsen)

Ahoj všichni, já jsem Jitka!! Sestřička Pavlíny a druhá vnučka babičky. Ehh… Teda Slavné věštkyně Madam Zuzu! Je mi pouhých 20 let a miluju víno, hlavně levné nebo nejlíp, zadarmo! Jsem přesným opakem klidného člověka. Když mě přepadne stres, nedokážu přemýšlet a začnu totálně panikařit, no ale co? Však on to za mě někdo vyřeší. I když Vím, že vám možná budu připadat jako nemehlo, ale… To mě tedy neznáte!


Pavlína Mittnerová (hrála Eva Srncová)

Jsem mladá, chytrá a nemám ráda žádné kompromisy! Život je prostě boj! Jsem za to, že přežít mají jen ti nejsilnější. Nerada ztrácím čas s nezajímavými lidmi. Za věštírnu mojí babičky bojuju do poslední kapky krve! A je zcela jedno čí! Je to rodinný byznys, co musí přežít, i kdyby nepřežilo pár jedinců.


Veronika (hrála Petra Kolínská)

Horoskopy? Nechápu, že na to má někdo čas. Jupiter je možná v konjunkci, ale já jsem nažhavená na zážitky a vzrušení! Sice jsem ve věštírně jenom na skok, ale za to umím udělat rozruch. Možná dělám věci složitěji, ale aspoň si to víc užiju.


Kveta (hrála Zuzana Baranová)

Caute vsetci!! Som Kveta, pocas bezneho dna ma mozte stretnut na miestnej poste, kde zastavam velmi dolezity post za prepazkou. Zuzu je moja najlepsia kamaratka, momentalne prechadzam tazkym obdobim, takze jej rady a vestby su pre mna velkou utechou. Aj napriek tomu si ale udrziavam dobru naladu a viem spravit velke rodeo!


Marcela Čermáková (hrála Kateřina Přibylová)

Jmenuji se Marcela, jsem mladá, ale zároveň velmi ambiciózní televizní reportérka! Jsem hodný člověk, ale když se mi něco nelíbí nebo to není podle mých představ, tak se umím i rozčílit. Ráda bych ukázala, že i v mém mladém věku se dokážu prosadit a natočit něco velkého, co uvidí celý svět!


Alena Macošková (hrála Alexandra Chrzanowská)

Jsem silně věřící slečna, která se stará o pořádek ve městě. Jsem jedním z nejváženějších a nejaktivnějších členů církve. Beze mě by ve městě vládl nepořádek a zločin. Mám přehled o všem ve městě a nemám problém vzít zákon do vlastních rukou, pokud je potřeba.