Scénář: Jan Konečný, režie: Stasy Stetsiy

Dorothy Clarksonová (hrála Viktorie Rečková)

Dorothy je slušné a milé děvče. Žena pro život, dalo by se říct, umí vzít za práci, moc toho nenamluví a spokojenost zákazníků je pro ni na prvním místě. Do Carrie Bradshaw, ideální newyorčanky 90. let, má ovšem daleko. Chybí jí styl, šarm i humor a o sexu a podpatcích snad nikdy ani neslyšela.


Lucy Gardnerová (hrála Silvestra Stražovcová)

Máte doma prázdnu poličku? Kúsok miesta na stole? Lucy vám bez váhania pomôže zaplniť prázdne miesto. Lucy Gardnerová je vášnivá milovníčka flóry, zapálena zástankyňa práv každej kvetiny, no a taktiež nestrpí neslušné mravy.


Susan Powellová (hrála Petra Štefková)

Starostlivá a milující manželka Susan se snaží pro manžela připravit překvapení – oslavu k výročí svatby. Dokonce si chce znovu obléknout svatební šaty, aby Charlesovi ten slavný okamžik připomněla se vším všudy. Plány se ale zhroutí poté, co zjistí jednu velmi nepříjemnou záležitost, která se týká jejího manžela. Přijďte zjistit, jak to celé dopadne!


Paní Lewisová (hrála Alexandra Chrzanowská)

Je nahluchlá, pořád naštvaná důchodkyně a spolu s manželem, který jí neustále leze na nervy, si chtěli pouze nechat vyčistit oblečení. Nechtěně se ale zapletli do problému, o kterém netušili vůbec nic.


Mary Grantová (hrála Sabina Koudelková)

Protřelá, mazaná, vychytralá spolumajitelka čistírny. Není bohatá, ale snaží se vypadat v rámci svých finančních možností, co nejlépe. Je trochu hloupá díky tomu, že jediné, co pořádně čte, jsou časopisy. Působí povrchně.


Režisér (hrál Matěj Seifert)

Cholerický a agresivní režisér, který lpí na každém detailu scény a neustále je vytáčen herci, kteří si domýšlí věci podle sebe, improvizují a ruší plynulý chod hry.


Pan Lewis (hrál Zdeněk Havrdlík)

Starý pán, který to v životě po boku své ženy nemá vůbec jednoduché. Má sice své názory, které se občas snaží vyslovit nahlas, ale téměř vždy je atakován svou manželkou, které se bojí odporovat. Jednoduše řečeno, je to pan Podpantoflák.


William Walker (hrál Pavel Vaňura)

Když už nemůže stát na divadelních prknech a rozdávat radost, uděluje alespoň pokuty za nepřijatelné chování. Sice vypadá a chová se jako trouba, ale co když je to jen maska, která mu pomůže rozlousknout případ? Tento policista z malého mravnostního oddělení vám ukáže, že focení a následné šíření prasá… Tedy, intimních fotografií se nevyplácí!


Charles Powel (hrál Matúš Sabol)

Je mladý podnikateľ, ktorý je síce cieľavedomý, ale neuvedomuje si dopad svojich činov. Má rád dámsku spoločnosť, vie polichotiť, koketovať a veľmi nerieši, že má doma milujúcu ženu.


Elizabeth (hrála Nikol Stachová)

Mladá, elegantní žena, která miluje svého milence, kterého se nevzdá, i kdyby jí ho měli doručit v několika balíčcích. Má úchylku ve focení intimních fotografií. Umí se naštvat a zařvat, když se jí něco nelíbí. Je přátelská do té chvíle, než ji dvě zvědavé slečny nezačnou komplikovat její život.


Paní Clarksonová (hrála Veronika Rezková)