Hráli jsme:

Tenkrát v Itálii
Přesuňte se s námi alespoň na chvíli do krásné Florencie. Čeká Vás zde romanticko-bláznivý příběh dvou bratrů a dvou sester a jednoho koktavého poplety, který Vás nadchne a pobaví. Celým představením budete provázení samotným autorem, který příběh v průběhu mění.

Scénář: Tomáš Adlof
Režie: Stasy Stetsiy


Je libo čisté svědomí

Když se jedna zapomenutá obálka dostane do všetečných rukou, můžete se vsadit, že to nedopadne dobře. Rozhodně to bude vyžadovat od spousty lidí hodně práce, pokud budou chtít dát věci zpátky do pořádku. Bláznivá komedie o tom, že svědomí vám v dnešní době jen tak někdo nevypere.

Scénář: Jan Konečný
Režie: Stasy Stetsiy


Třídní sraz
Místo, kam ženy nosí o číslo menší šaty a muži o dvě čísla větší ego. Kde masky dokonalých životů padají s každou další sklenkou alkoholu. Pro Miriam ideální příležitost k dořešení starých křivd a tajemství, a tak zorganizuje sraz gymnázia po 20 letech. Přežijí všichni účastníci toto tragikomické setkání v psychickém zdraví?

Scénář: Dagmar Čechová
Režie: Stasy Stetsiy


Strážci zákona

Úroveň kriminality v městečku Mayberry je tak nízká, že donutí zdejší policisty uměle zkonstruovat zločin, aby poukázali starostce, že nejsou zbyteční. Vše se ale zamotá a vzniká pořádná komedie, peprný milostný trojúhelník a absurdní situace, které Vám pořádně rozechvějí bránici!

Scénář: Jan Konečný
Režie: Stasy Stetsiy


Připravujeme:

Jupiter je v konjunkci
Věříte na horoskopy? Madam Zuzu je prvotřídní věštkyně, která je sice postarší a má problémy s alkoholem, ale návštěvy u ní rozhodně litovat nebudete. Ovšem jen za předpokladu, že se k tomu nepřiplete dvojice paranoidních doktorů, otravná sousedka a reportérka s televizní kamerou. Ale kdo ví, možná se Vám ten horoskop nakonec vyplní. Komedie, která si najde místo v srdci každého. 

Scénář: Jan Konečný
Režie: Stasy Stetsiy


Taková česká návštěva

Prostředí, které je nám všem dobře známé a ještě známější situace, se kterou se potýká nejeden člověk ve svém životě. Každý z nás měl doma nějakou tu návštěvu, buď více či méně příjemnou. Společně se podíváme na průběh návštěvy, která nám ukáže, že peníze nejsou vždy v životě všechno a nic není na první pohledtakové, jak se zdá.

Scénář: Tomáš Adlof
Režie: Stasy Stetsiy