Stasy Stetsiy
režisérka
Režie je pro mne už od malička velkým pojmem. Tak jako například Remarque, můj oblíbený spisovatel, tvořil nové světy
a příběhy, tak i já chci tvořit nové životní cesty. Jako malé děti máme většinou představu, že budeme kosmonauty, učitelkami, kuchařkami či jen popeláři, což se nám mnohdy nepovede. Já jsem se rozhodla alespoň z části lidem v mém spolku tyto dětská přání splnit. Říká se, že každý herec je svým způsobem schizofrenik, já si myslím, že každý herec je výjimečný, protože může být, kým chce a kdy chce. Když vedete skupinu lidí a povede se Vám ukázat jim jejich skrytý talent a učinit je šťastnými, je to pro Vás ta největší odměna. Náplní mého života není jen divadelní režie, ale také režie filmová a fotografování.

Tomáš Adlof
Ambasador, herec
Herec, spisovatel, umělec, filantrop či kulturně založený člověk, to
všechno se o mně dá říct. Vždy mě to táhlo k divadlu a ke všemu, co s ním souvisí. Dá se říct, že si nepamatují na období, kdy bych nehrál pro ostatní. Už jako malý jsem rád bavil širokou společnost. Myslím si, že pro každého herce není nejdůležitější umět hrát, nejdůležitější je si to hraní jako takové užívat. Vnímat tu energii když vystupujete, když vidíte napjaté diváky, kteří se baví. Ten úžas a jedinečnost momentu na scéně, to je ta pravá odměna pro herce. Můj herecký vzor byl vždy Jan Werich. To především z toho důvodu, že jeho humor byl vždy humorem smysluplným a především to byl humor moudrý. Divadlo pro mne vždy bylo a bude jedna velká a podstatná část mého života a to především proto, že mě nejvíce těší, když mohu bavit lidi.

Petra Kolínská
Ambasadorka, herečka
Jako malá jsem herectví zbožňovala, ale na 15 let jsem se ho vzdala. A teď si herectví užívám na plné pecky! Není to jen koníček, ale vášeň, která se mě jen tak nepustí.
Kromě divadla miluji psaní, přírodu, svou práci na VOŠ, kterou jsem také vystudovala, trochu toho relaxu a v neposlední řadě své blízké, kteří mi v nedávně době byli (a stále jsou) velkou oporou. Na přátele nedám nikdy dopustit! Jsem slušná slečna, ale i rozverná rošťanda, dáma i nezbednice. Jsem prostě svá. Chcete-li se semnou potkat, stačí se zúčastnit nějaké akce
divadla a na 99,99 % tam budu!

Sára Jyde Nielsen
Ambasadorka, herečka
Tohle jsem já. Prostá, obyčejná holka… NE! Nemám ráda slovo obyčejná a snažím se mu vyhnout. Chci být speciální a vím, že každý jiný člověk je taky „special edition“. Už od mala jsem byla plná energie a blbostí. Miluju srandu a úsměvy, a proto je pro mě Divadlo Stay Si ideálním místem, kde můžu být sama sebou, tedy neobyčejná. Divadlo pro mě není jenom o hraní,
ale i o sociálním životě a lidech, kterých si tam nesmírně vážím. Dlouho jsem tedy hledala místo jako toto, kde se můžu
projevit a naučit se správně mluvit a vyslovovat. Dále se věnuji tancovaní, herectví, psaní a sportu. Jsem z Dánska
a do Česka jsem se přistěhovala jako sedmiletá, proto se může stát, že něco řeknu nezřetelně, ale snažím se!

Zdeněk Havrdlík
herec
Jsem veselý a přátelský člověk, který se rád směje a rozdává dobrou náladu. Mám rád cestování, divadlo, film, umění a dobrou hudbu, bramborové knedlíky plněné uzeným masem a dobrý rum. Potěší mě i poezie, hlavně pokud jí nechybí vtip.
Ve znamení mám Váhy, které mi přinesly klidnou, mírumilovnou a asi i někdy nerozhodnou povahu, při které se snažím hledat kompromis…občas mě však napadne něco hodně bláznivého, kdy například zabalím pár věcí do batohu, odletím na druhou stranu planety a vrátím se po dvou letech.
Nyní mám rodinu, kterou řadím samozřejmě na první místo a do divadla se utíkám schovat před realitou
Životní motto, které mě vždy navede na správnou cestu, bych vyjádřil větou: Dej mi jeden důvod, proč mám být jako ostatní
a já ti jich dám tisíc, proč takový nejsem.

Zuzana Baranová
herečka
Som Zuza a prišla som do Prahy z Košíc doštudovať a našla som si prácu v IT. Zistila som ale, že mi niečo chýba, miesto, kde sa môžem prejaviť. Presne to som našla v divadle Stay Si, divadlo ma nabíja energiou. Mimo práce a divadla veľmi rada cestujem, do prírody aj do miest, pozerám dokumenty a hľadám dobre jedlo po Prahe.

Vilém Říha
herec
Moje vzdělání i povolání jsou technického směru, exaktního rázu. Mimo mé životní lásky – hudby ve většině podob – je to
i literatura, kinematografie a právě divadlo. Dosud jsem však v divadle byl převážně divákem a jen málokdy naplňoval svou touhu vystoupit ze známé komfortní zóny a rozvíjet vlastní cit pro improvizaci k pobavení širší společnosti i pro „vážnější“ role či herecké techniky. Příležitost být zároveň sám sebou i někým jiným. A to všechno ve skvělém kolektivu, kde se vše násobí. Mezi moje další velké koníčky patří létání – jsem sportovním pilotem bezmotorových letounů – větroňů, s doložkou pro akrobacii
a instruktorskou činnost, a také rekreačním pilotem jednomotorových letadel. Pokud chodím s hlavou v oblacích, je to tak dobře – přidej se a uvidíš jiný svět. Zajímá mě i lingvistika, světové dění, historie a některá odvětví fyziky. No a samozřejmě auta, motorky, lodě, ženský a dobré pití v dobré společnosti.

Kateřina Bendová
herečka
Do Prahy jsem se přestěhovala pod záminkou studia na vysoké škole, ale ve skutečnosti hlavně kvůli Praze jako takové, která je podle mě ideálním místem pro každou novou příležitost.
Mé vnitřní skryté já zaobalené do strachu a pochybností, že jako herečka nebudu dost dobrá, vždycky toužilo tuto barikádu prorazit. A díky Divadlu Stay Si se nyní mé vnitřní já raduje a děkuje mi, že jsem mu tento sen konečně dovolila splnit.
Člověk díky divadlu neprocvičuje pouze hraní rolí, ale taky rozvíjí svou fantazii a naučí se novým řečovým technikám. A jako bonus pozná nespočet fajn lidí, kteří si mimo pódium na nic nehrajou. Kromě hraní po večerech píšu básničky, příběhy či cokoliv, co mě napadne, zbožňuju akce s kamarády – (čím ujetější, tím lepší), ráda si zatančím nebo se napiju dobrého českého piva.

Anna Trhlínová
herečka
Herectví se věnuji už od 13 let. Sice jsem s tím na pár let přestala, když jsem nastoupila na střední a následně do práce, ale zjistila jsem, že mi v životě něco schází – a to bylo právě herectví, takže Divadlo Stay Si byla jasná volba.
Ale baví mě i filmová tvorba.
Mimo to mám ráda cestování, jídlo (hlavně sladké), zvířata, módu a spánek. Můj největší životní cíl je být šťastná a dělat to,
co mě naplňuje. Víc se popisovat nemůžu, radši nechám na ostatních, aby si na mě utvořili obrázek sami.

Pavel Reh
herec
Milovník divadla, filmu, dále včelař a milovník zvířat. Každý člověk by si měl najít smysl života, já jsem si ho našel v herectví. Jelikož jsem přátelský a veselý člověk, tak rád rozdávám zábavu a smích nejen na divadelních prknech, jevišti ale i před filmovou kamerou. Pražské divadlo Stay Si je jedna z mých životních zastávek, které opravdu nelituji! Jsme veselá, přátelská
a vtipná divadelní rodina, ve které o zábavu není nouze.

Jakub Blažek
Herec
Zubní technik svým oborem poněkud deformován. Slovní spojení rozdávat úsměvy je u mě poněkud méně obrazné. Fanda veškeré kolejové dopravy, umění a jídla, hlavně toho sladkého. Divadlo pro mě vždy mělo zvláštní význam, ale z pohledu diváka už ho znám poměrně dobře, a tak přišel čas na to, abych si sám vyzkoušel, jaké to je být na chvíli někým jiným.