Stasy Stetsiy
režisérka
Režie je pro mne už od malička velkým pojmem. Tak jako například Remarque, můj oblíbený spisovatel, tvořil nové světy a příběhy, tak i já chci tvořit nové životní cesty. Jako malé děti máme většinou představu, že budeme kosmonauty, učitelkami, kuchařkami či jen popeláři, což se nám mnohdy nepovede. Já jsem se rozhodla alespoň z části lidem v mém spolku tyto dětská přání splnit. Říká se, že každý herec je svým způsobem schizofrenik, já si myslím, že každý herec je výjimečný, protože může být, kým chce a kdy chce. Když vedete skupinu lidí a povede se Vám ukázat jim jejich skrytý talent a učinit je šťastnými, je to pro Vás ta největší odměna. Náplní mého života není jen divadelní režie, ale také režie filmová a fotografování.

Tomáš Adlof
herec
Herec, spisovatel, umělec, filantrop či kulturně založený člověk, to
všechno se o mně dá říct. Vždy mě to táhlo k divadlu a ke všemu, co s ním souvisí. Dá se říct, že si nepamatují na období, kdy bych nehrál pro ostatní. Už jako malý jsem rád bavil širokou společnost. Myslím si, že pro každého herce není nejdůležitější umět hrát, nejdůležitější je si to hraní jako takové užívat. Vnímat tu energii když vystupujete, když vidíte napjaté diváky, kteří se baví. Ten úžas a jedinečnost momentu na scéně, to je ta pravá odměna pro herce. Můj herecký vzor byl vždy Jan Werich. To především z toho důvodu, že jeho humor byl vždy humorem smysluplným a především to byl humor moudrý. Divadlo pro mne vždy bylo a bude jedna velká a podstatná část mého života a to především proto, že mě nejvíce těší, když mohu bavit lidi.

Pavel Vaňura
herec
Tento mladý muž, kterého vidíte na fotografii, je mladý, střelený a hlavně svůj. Již od útlého dětství se rád předváděl před ostatními, aby jim na tváři vykouzlil úsměv. Nebere se moc vážně, a ve volných chvílích rád zpívá, čte, píše a rád pomáhá druhým. S hraním má zkušeností pomálu, proto každou příležitost chytí pevně do rukou, a je rád za jakékoliv zkušenosti. Je cílevědomý, zodpovědný a hlavně pro každou špatnost. V divadle by si rád přisvojil další důležité zkušenosti, ze kterých by rád čerpal v budoucnu. Je otevřený, milý a přátelský, a rád by se rozvíjel a zlepšoval, co to půjde.

Alex Chrzanovská
herečka
Díky mým rodičům jsem se celý život věnovala jenom sportu. To, že bych chtěla hrát, jsem věděla tak nějak vždycky, ale až v dospělosti jsem se rozhodla s tím něco udělat. Divadlo je pro mě neuvěřitelným uvolněním a trochu funguje jako terapie, kde můžu dát pořádně najevo svoje emoce. Studuji na ČZU a pracuji jako trenérka plavání. Jsem blázen do extrémních sportů, ráda hraju na klavír nebo tančím. Mým cílem je hlavně žít, poznávat nové lidi a nezaseknout se na jednom místě.

Jana Novosadová
herečka
Už když jsem byla malá, jsem byla velmi energická a měla jsem potřebu se předvádět před ostatními a vyžadovala jejich pozornost. Kvůli mé neunavitelnosti jsem se hodně věnovala sportu, u kterého jsem zůstala doteď – studuji FTVS na UK a věnuji se atletice. Kromě toho se také zajímám o umění. Ve svém volném čase velice ráda kreslím, chodím s přáteli do divadla nebo do kina, a také na sklenku dobrého vína, poslouchám hudbu, tancuji a hlavně se chodím zbavit své nadbytečné energie do Divadla Stay Si. Miluji herectví, protože nemusím být neustále sama sebou, ale mohu si zkusit, jaké to je být někým jiným, mít jiné životní zkušenosti nebo pocházet z jiné země… v herectví je možné úplně vše, a to je to kouzlo, které mě přitahovalo už jako dítě.

Zuzana Baranová
herečka
Som Zuza a prišla som do Prahy z Košíc doštudovať a našla som si prácu v IT. Zistila som ale, že mi niečo chýba, miesto, kde sa môžem prejaviť. Presne to som našla v divadle Stay Si, divadlo ma nabíja energiou. Mimo práce a divadla veľmi rada cestujem, do prírody aj do miest, pozerám dokumenty a hľadám dobre jedlo po Prahe.

Zdeněk Havrdlík
herec
Jsem veselý a přátelský člověk, který se rád směje a rozdává dobrou náladu. Mám rád cestování, divadlo, film, umění a dobrou hudbu, bramborové knedlíky plněné uzeným masem a dobrý rum. Potěší mě i poezie, hlavně pokud jí nechybí vtip.
Ve znamení mám Váhy, které mi přinesly klidnou, mírumilovnou a asi i někdy nerozhodnou povahu, při které se snažím hledat kompromis…občas mě však napadne něco hodně bláznivého, kdy například zabalím pár věcí do batohu, odletím na druhou stranu planety a vrátím se po dvou letech.
Nyní mám rodinu, kterou řadím samozřejmě na první místo a do divadla se utíkám schovat před realitou
Životní motto, které mě vždy navede na správnou cestu, bych vyjádřil větou: Dej mi jeden důvod, proč mám být jako ostatní a já ti jich dám tisíc, proč takový nejsem.

Vilém Říha
herec
Moje vzdělání i povolání jsou technického směru, exaktního rázu. Mimo mé životní lásky – hudby ve většině podob – je to i literatura, kinematografie a právě divadlo. Dosud jsem však v divadle byl převážně divákem a jen málokdy naplňoval svou touhu vystoupit ze známé komfortní zóny a rozvíjet vlastní cit pro improvizaci k pobavení širší společnosti i pro „vážnější“ role či herecké techniky. Příležitost být zároveň sám sebou i někým jiným. A to všechno ve skvělém kolektivu, kde se vše násobí. Mezi moje další velké koníčky patří létání – jsem sportovním pilotem bezmotorových letounů – větroňů, s doložkou pro akrobacii a instruktorskou činnost, a také rekreačním pilotem jednomotorových letadel. Pokud chodím s hlavou v oblacích, je to tak dobře – přidej se a uvidíš jiný svět. Zajímá mě i lingvistika, světové dění, historie a některá odvětví fyziky. No a samozřejmě auta, motorky, lodě, ženský a dobré pití v dobré společnosti.

Eva Srncová
herečka
Jen málokdy mě uvidíte zamračenou a mlčet. Baví mě lidi, hudba, voda, víno a jsem ráda středobodem vesmíru. Získáte si mě jídlem, uměním a cestováním. Začít s divadlem pro mě bylo odpovědí na otázku, co mi v životě chybí. Je to pro mě výzva, překročení hranic a možnost zkusit si být někým jiným. Jo a mám velká prsa.

Pavel Reh
herec
Veselý, pozitivní, mladý student, herec, včelař, milovník psů a zvířat, často mi říkají “Pájíku“. Okolí mě často mělo až za blázna který byl schopný pro zábavu udělat cokoliv, mám rád pozornost lidí. Často mi říkali běž na herce ! A já jsem si v 15 letech řekl proč vlastně ne ? Řekl jsem si proč vlastně nerozdávat úsměvy a radost i prostřednictvím divadla či filmu a ještě si plnit sen. Jako nejmladší člen divadla se mám hodně co učit. Ale díky divadlu které je pro mě srdcovka se mohu dále úspěšně rozvíjet a učit se novým věcem ! Vlastně jsem šťastný člověk, jsem herec v divadle kde jsou super lidé a parta !

Veronika Mejzliková
herečka
Dlouhovlasá kudrnatá brunetka co se ráda směje, to jsem prý v kostce já 😊
A krom toho, že také ráda cestuji, hodně spím a jim, je mojí velkou vášní herectví a divadlo.
Každé jedno představení v divadle, samotné herecké výkony nevyjímaje, mě vždy plně pohltilo.
Stejně tak mě fascinovalo a naplňovalo neskutečnou zvídavostí, “jaké to asi je být TAM!” .. být TAM jako opravdový herec a hrát!
Herectví je prostě můj koníček a vždy bylo mým velkým tajným snem.
A protože se sny mají plnit, jendoho dne jsem se odhodlala. No odhodlala, ukecal mě a odvahu mi dodal můj muž, kterému za to a jeho veškerou podporu ze srdce děkuji a odpověděla na inzerát do divadla.
A tak mě tady máte! A já jsme za toto rozhodnutí neskutečně šťastná.
Divadlo Stay Si mi umožnilo splnit si svůj velký sen a okusit tak svět na prknech co znamenají svět.
A tak bych ráda vzkázala ostatním, jeslti podobný sen máte, nebojte se toho a přijďte mezi nás!
Jsme jedna velká divadelní rodina ve které se nudit rozhodně nebudete!